Wznowy po radioterapii, pacjent nie jest w stanie tolerować radioterapii i chemioterapii, a następnie to, co jest najlepsze leczenie?

Jak wiemy, jamy nosowo-gardłowej Korzystny sposób leczenia jest chemioterapia równocześnie, a następnie radioterapia lub chemioterapia. Jednakże, jeśli NPC pacjentów z nawrotem po radioterapii, i nie może tolerować chemioterapii i radioterapii należy zrobić?

Jeśli nowotwór jest duża, i nowotwór naciekanie nasady kości czaszki lub innej tkanki kostnej w sąsiedztwie, to korzystne możliwości leczenia powinny być zaangażowane w chemioterapii, jeśli guz naczyń selektywność jest dobra, można również rozważyć tętniczej embolizacji, jeśli guz stosunkowo powierzchowne Jednakże, duży zakres lokalnej terapii fotodynamicznej może być uważane zarówno do kontrolowania nowotworu , podczas gdy unika się skutków ubocznych innych zabiegów.

Terapia fotodynamiczna jest również odpowiedni do stanów przedrakowych i wczesne leczenie leczyć raka, takiego jak rak skóry, rak krtani, oskrzeli nowotworów i tak dalej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s