Wpływa kilka aspektów działania terapeutycznego raka nosowej części gardła

Ludzie głodni, powinni jeść, cierpi z nosogardła będzie radioterapii. Ten wysoki poziom przegląd radioterapii w leczeniu raka nosogardzieli traktowania w ważnej pozycji. W przeciwieństwie do chirurgii i radioterapii z chemioterapią , która składa się z kilku różnych sektorów, wiele różnych serii personelu medycznego do ścisłej współpracy, aby zakończyć. W związku z tym, wpływ na raka nosogardzieli efektu leczenia wielu czynników.

Ogólnie rzecz biorąc, wpływ na raka nosogardzieli efektów czynników oczyszczaniu punktów wewnętrznych i zewnętrznych. Głównie wewnętrzny stan psychiczny pacjenta, fizycznej i guz zachowania biologii komórki. Na przykład pacjenta nowotworowe komórki, a specjalne, odporność na radioterapię i nosogardzieli single najbardziej skuteczną metodą leczenia jest właśnie radioterapii, można sobie wyobrazić, efekt tego pacjenta leczenie jest na pewno bardzo dobry. Nie ma jednak na przykład „Test penicyliny skóry” w taki sposób, aby oprzeć się na promieniowanie nowotworowych komórek, aby prognoz. Dlatego ten papier przede wszystkim mówić o czynniki zewnętrzne, to ma wpływ na nosogardzieli leczenia kilka linków.

Oddziałów szpitalnych: znaczenie i siłę w szpitalu szpitalu raka nosogardła efektu terapeutycznego bardzo. Jak wiadomo, rak jamy nosowo-gardłowej radioterapii zależy głównie od maszyny. Jeżeli radioterapia przestarzały sprzęt, oprogramowanie, do tyłu, rak nosogardła efekty terapeutyczne są znacznie zmniejszone. Talenty radioterapii również bardzo ważne, jeśli nie dobrej jakości, doświadczony zespół radioterapia, nosogardzieli trudne do poprawienia efektu terapeutycznego. Ponadto, w szpitalu również wpływ na siłę raka nosogardzieli leczenia. Na przykład, w szpitalu nie ma MRI maszyny, lub, jeśli MRI maszyny, ale skill przestarzałych urządzeń, czy biedny, nie może zapewnić wyraźny nowotworowych obrazy, przedstawił guz cel nie będą dokładne, pacjenci nieuchronnie nawrót po leczeniu wzrósł .

Linki promieniowania onkologów: nosogardzieli kliniki dużo pracy, takie jak nowotwór nosogardzieli diagnostyce i ocenie stopnia zaawansowania klinicznego, rozwoju programu leczenia, guz docelowego szkicu, radioterapii i reakcji promieniowania określić przetwarzanie zrobić tak przez onkologów promieniowania . Jeżeli lekarz technologii radiacyjnych leczenie nie jest wysoki, brak doświadczenia klinicznego, rak jamy nosowo-gardłowej efekt leczniczy może sobie wyobrazić.

Fizycy linki: z precyzyjnym leczenia radioterapii, aby wejść w erę fizycznego podziału w leczeniu raka nosogardzieli terapii rola większa i większa. W IMRT, onkologów promieniowania określające dobrą guza bramkę, odbywa się poprzez fizyczny podział projektu dzikiej tkaniny. Doświadczony fizyczny podział wykonane z tkaniny dzikiego systemu, zarówno guza cel, aby uzyskać wystarczającą ilość promieniowania, ale również na nowotworowych sąsiednie zdrowe narządy są ważne, aby zminimalizować dawkę promieniowania.

Linki Technolog radioterapii: technik radioterapii w leczeniu raka nosogardzieli terapii nie należy lekceważyć roli. A rak nosogardła Pacjenci zazwyczaj wymagają radioterapii 32 razy lub więcej, jeśli technicy radioterapii gorszy technologii, brak doświadczenia, każdy błąd pozycjonowania radioterapia jest duża, będzie mieć bezpośredni wpływ na NPC leczenie.

Elementy maszyny do radioterapii: zaawansowana maszyna radioterapia po prostu nie działa, nie powinno być technicznych wykrywania maszyny klasy i zespół konserwacji, w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania radioterapii maszyny i promieniowania stabilnością wyjściowego dawki. Jeśli maszyna radioterapii bez okresowej kontroli i konserwacji, moc dawki promieniowania jest niestabilny, czasem wysoki i czasami niskie, tak że guz nie może uzyskać wystarczającej ekspozycji, nawrót będzie się zwiększać. Francja, niektóre praktyki możemy się uczyć. Centra radioterapii w Francja, testowania i konserwacji do pracy 1 godziny wcześniej, wszystkie maszyny promieniowania wyjściowych radioterapii wykryć i ustawić przed rozpoczęciem pacjentów.

Oczywiście, dobry rak nosogardła leczenie, jest wiele oddziałów, wielu różnych serii pracy personelu medycznego ściśle ze sobą wyniki. Każdy link jest słaby, wpłynie jamy gardłowo-nosowej leczenia. (Artykuł ten został w „anty-raka” opublikowanego)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s