Raka nosowej części gardła genetyczne?

Raka nosowej części gardła genetyczne? Raka nosogardzieli występują w jamie nosowej i części ustnej gardła pomiędzy nosogardzieli do górnej najczęściej, boczne, przednią, a następnie w dolnej części do minimum. Nosogardzieli anatomy ukryte, objawy zróżnicowane, pacjent łatwo przeoczyć, ale również dlatego, że wczesne objawy nosogardzieli stosunkowo często, ale też łatwo błędnie personelu medycznego.
Czynniki genetyczne związane jamy gardłowo-nosowej: znaczna częstość nosogardła regionie nastąpił znaczący etnicznych i rodzinnych agregacji. Jamy gardłowo-nosowej występuje w kolorze żółtym, białym z choroby są rzadkie. Takie jak wysokiej częstości nosogardła rodzina przeniosła się za granicę, których potomkowie wciąż utrzymania wysokiego tendencji zachorowalności.

Epidemiologia okazało się, że raka nosogardzieli z powinowactwem krajowym i agregacji rodzinnej, białych i czarnych niskiej częstości, natomiast wysoki odsetek Chin i dystrybuowane głównie w południowej części miasta, u wielu chorych w rodzinie. Wysoka częstość występowania w Stanach Zjednoczonych istnieje wiele osób go do osiedlenia się w, częstość występowania w pierwszej i drugiej generacji jest wciąż wysoka, a trzecie i czwarte pokolenie przyszłości rzadko występują. Pokazuje to, że nie tylko sprawcze czynniki genetyczne, plus inne bodźce łączny wpływ przed powstaniem raka, pokazuje również, że zmiany genetyczne mogą być ze względu na zmiany w środowisku. Ludzie, którzy mają w rodzinie, a większą uwagę należy zwrócić na poprawę funkcji układu immunologicznego i odpowiednie środki zapobiegawcze mające na celu zapobieganie.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

NPC jest złośliwe błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej doszło w guzie . Chin Guangdong, Guangxi, Fujian, Hunan i innych miejscach narażonych na obszarach tak dużo. Z powodu różnych właściwości fizycznych i chemicznych biologicznych czynników wpływających na częstość występowania raka wzrasta. Rzeczywiście czynniki genetyczne związane z rakiem nosogardła, więc wiele osób miało nosogardzieli czy genetyczne potomstwa. W rzeczywistości nadaje się do różnych czynników związanych z raka nosogardzieli. Zakażonych wirusem EB istotnie skorelowane z raka nosogardzieli, jak również czynniki żywieniowe.
Etiologia NPC i unikać wdychania szkodliwych gazów, takich jak powietrze, azbest, nikiel, bierne palenie, promieniowania itp. Oprócz biernego palenia, inne są związane z zanieczyszczeniem środowiska produkcyjnego, konieczność ochrony środowiska przed zanieczyszczeniami. Ale także do wzmocnienia ochrony osobistej. Należy zwrócić uwagę, aby zapobiec inne bodźce, nie tylko czynniki genetyczne mają jamy gardłowo-nosowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s