Rak jamy nosowo-gardłowej oraz zakażenia wirusowe związane?

Rak jamy nosowo-gardłowej i wirusowe zakażenie związane? BN jest nowotworem złośliwym występowały w błonie śluzowej jamy nosowo-gardłowej, wysoki stopień złośliwości, powodując nieżyt raka z wielu powodów, jednym z powodów, bardzo ważne jest to, że infekcja wirusowa . Wtedy on powiedzieć o relacji między raka nosogardzieli oraz infekcjami wirusowymi:
Ponad 90% osób w młodym wieku zostały zainfekowane z EB, zakażenie wirusem EB jest bardzo powszechne. Częstość występowania raka nosogardzieli jest oczywiste, regionalnym, a zatem nie można myśleć o zakażenie wirusem EB jest przyczyną raka nosogardzieli. Jednakże, badanie wykazało również, że duża liczba wirusów EB jest ściśle związane z NPC.

Surowicy chorych na raka nosogardzieli immunologicznego wykrywania enzymatycznej anty-EB wirusa immunoglobuliny antygenu kapsydu (VCA / IgA), stwierdzono, że przeciwciało dodatnich była 90,9%, podczas gdy inne nowotwory, w tym raka głowy i szyi, przeciwciało-pozytywne tylko 3,5%, normalne przeciwciała dodatnich wyniosła 0,6%. W tym samym czasie, VCA / mian przeciwciał IgA z rehabilitacji choroby może być stopniowo zmniejszane. Natomiast, gdy nawrót lub nasilenie gdy miano przeciwciał znacznie wzrosła. Ponadto, bez względu na częste występowanie lub nawet zachorowalności pacjentów NPC obszarów, ich wirusem EB antygenu jądrowego (EBNA) w 100% pozytywne, podczas gdy inne raki głowy i szyi były ujemne. Widoczne zakażenie wirusem EB w nosogardzieli rzeczywiście skorelowane.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

In vitro, przy użyciu linii komórkowych zawierających zakażenie wirusem EB z komórek nabłonka nosogardła zainfekowanego nabłonka przyspieszonego wzrostu, figury mitotyczne są także wspólne. W leczeniu raka nosogardzieli, wirusem EB nie tylko w stanie utajonym, ale również replikację wirusów. W wyniku reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) do wykrywania amplifikacji potwierdzone komórkę NPC istniejący we fragmencie EB wirusa (DNA i fragmenty BamHIW), ale nie w normalnej tkance jamy nosowo-gardłowej, nie istnieje w klipie.
Raka nosowej części gardła i wirusowe związane są, oczywiście, nie oznacza, że w przypadku zakażenia wirusem EB pewnością cierpi rozwoju raka jamy nosowo-gardłowej jest procesem, a na pewno połączone działanie wielu czynników. Profilaktyki raka jest ważniejsza niż w leczeniu raka. Aby uchronić się najlepszym sposobem jest zapobieganie nadzieję, że ludzie są w stanie zwrócić uwagę na to w czasie pokoju.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s