Nosogardzieli rozsądek

Kilka dni temu, China Southern Airlines studiów zasługuje zdiagnozowano raka nosowej części gardła, i ma na tyle zaawansowanym stadium, nie może pomóc, ale bardzo przykro. Jeśli ludzie wokół niej, lub jakaś rzecz onkologii wiedzę medyczną, aby skonsultować się z lekarzem, i że jej szanse na przeżycie będą znacznie wzrosła! Ponadto przypomina mi więcej niż dziesięć lat temu, w leczeniu „dużych szyi” pacjentów z raka nosogardzieli: On jest inżynierem oprogramowania w branży IT, szyi guza okazało się, bo jestem zajęty, ale nie być w stanie znaleźć na początku , i innych członków rodziny znaleziono szyi jest szerszy niż twarz! Później, po kompleksowym leczeniu nowotworów absolutorium zniknął.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

W tym miejscu, chciałbym porozmawiać z przyjaciółmi i podstawową wiedzę na temat raka nosogardzieli: Rak nosogardła jest jednym z typowych nowotworów złośliwych, występują w pięciu prowincji w Afryce Południowej, ale nie jest też rzadkością w północnych Chinach. Istnieje ponad 90% z powodu raka nosogardła słabo zróżnicowanym – na szybko rozwijającym cechy, to jest duże prawdopodobieństwo przerzutów do węzłów chłonnych w leczeniu, gdy około 80% pacjentów z powiększeniem węzłów chłonnych szyjnych.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

Wydajność raka nosowej części gardła jest ściśle związane z lokalizacją, nosogardła znajduje się z tyłu nosa, jamy ustnej i gardła powyżej oczu, uszu, mózgu jest jego najbliższy sąsiad, więc łzy krwi, niedrożność nosa, szum w uszach, głuchota , utrata słuchu lub oddech uczucie ucha, bóle głowy , drętwienie twarzy, podwójne widzenie i masy szyi w klinicznych objawów raz znane jako nosogardła siedmiu; oczywiście, również mogą wystąpić późne opadanie powiek, utrwalenie oczu, połykaniem trudności w poruszaniu się, Shenshe ukośne, zachrypnięty, nawet szczękościsk odpowiedni transfer takich objawów. Wśród nich łzy krwi, szczególnie gdy rano z powrotem do łez krwi ssących mają stosunkowo duże znaczenie.

Po podstawowych wyników, zaleca się, aby sprawdzić odpowiednie specjalisty na leczenie jak najszybciej, po wszystkim, wyleczenie z NPC początku iw połowie jest wciąż stosunkowo wysoki, aż późno niższe dużo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s