Nosogardzieli objawy, które mogą wystąpić po zabiegu

Nosogardzieli objawy mogą wystąpić po zabiegu. Nosogardzieli nowotwory głowy duża część jest bardzo złośliwe nowotwory u pacjentów z rakiem nosogardła należy wiedzieć, aby zrozumieć, z technologią radioterapii, wcześnie rak jamy nosowo-gardłowej może uzyskać dobre wyniki. Jednak sposób każda z tych metod leczenia skutków ubocznych, promieniowania nie jest wyjątkiem.

Rak jamy nosowo-gardłowej może wystąpić po zabiegu Jakie są objawy? Ludowa Armia Wyzwolenia 309 diagnoza Cancer Hospital i eksperci centrów leczniczych podsumował następujące punkty. NPC pojawi się po zwolnieniu z jamy ustnej, suchość w ustach trudne, drętwienie twarzy, jamy ustnej spieniania, mięśnie skurczyły, zawroty głowy, ból głowy , zawroty głowy, infekcje ucha , szum w uszach, ból zęba , zapalenie dziąseł, podrażnienie gardła, ból, itp., Wśród nich, trudności w otwieraniu ust, suchość w ustach najbardziej opornych.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

Raka nosogardzieli po leczeniu ostrej reakcji jest szczękościsk ślinianki przyusznej, może wystąpić w 1 do 2 razy po radioterapii początku ślinianki grupy miękki obrzęk tkanek, ból, ograniczony otwór wylotowy, lokalne czułości. To dlatego, że przyuszniczych narażone po lokalnych zatorów i obrzęk ślinianki niedrożność przewodu, tak trudnej do osadzania śliny rozładować wywołaną płyn.
Nosowej części gardła, suchość w ustach może pojawić się po leczeniu próchnicy zębów: ślinianki przyusznej znajduje się po obu stronach tej głębokiej powierzchni policzka, w konwencjonalnej radioterapii nieuchronnie narażone na wysokie dawki promieniowania do wydzielania funkcji śliny w znacznym stopniu zmniejszona, nawet po kilku latach w radioterapii jest nadal trudne odzysku. Wielu pacjentów objawiające się suchość w ustach, co kilka minut, aby pić wodę, jeść ryż, trudne do przełknięcia. Ślina zawiera wiele lizozymu, zmniejszone wydzielanie ołowiu do bakterii jamy ustnej, niektóre radioterapii pacjenci po kilku latach ciężkich próchnicy, uszkodzenie zębów. Głównymi środkami zapobiegania, w tym uwagi do higieny jamy ustnej, żywności płukania jamy ustnej logistycznego z pastą z fluorem, jamy ustnej przed naprawy radioterapii lub usunięcia uszkodzonych zębów.
W krótkim żadnego leczenia mamy pełną wiedzę, w tym wady i zalety, tak, aby podejmować lepsze decyzje. Oczywiście, te reakcje niepożądane radioterapii sama technologia jest ciągle doskonalony i teraz trójwymiarowy conformal intensywność modulowane dokładność pozycjonowania radioterapia. Normalnego uszkodzenia tkanki, więc skutki uboczne są znacznie mniejsze.
Jamy gardłowo-nosowej po leczeniu, aby stosować się do codziennej praktyki, jeśli tylko nosogardzieli usta i / lub nawrót podstawy czaszki, radioterapia tylko napromieniowane nosogardła lub podstawy czaszki, szyi, bez profilaktycznego napromieniania, spróbuj ustawić Ono, Hatano, w miarę możliwości z dala od pierwszej Radioterapia różne części, różne kąty napromieniowania, aby uniknąć uszkodzenia zbyt ciężkie. Technika IMRT nosogardzieli mogą również spełniać powyższe wymagania, może osiągnąć gwarantowaną dawki docelowej jednocześnie zmniejszając maksymalną dawkę do otaczających zdrowych tkanek, jest, aby zminimalizować obrażenia w zamian za osiągnięcia maksymalnego efektu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s