Nosogardzieli diagnoza i profilaktyka raka

NPC jest naszym wspólnym złośliwości, co stanowi systemowego raka 1,5 do 3,0%, w południowej prowincji Guangdong, Guangxi, Hunan, częstość najwyższa. Mężczyzn do kobiet stosunek 2:3.30 do 50 lat to dobry wiek. Jeżeli uda nam się osiągnąć wczesne wykrywanie, wczesna diagnostyka, wczesne leczenie, skuteczność jest zadowalająca.
Teraz, że istnieje wiele czynników, z nosogardła patogenezie raka i genetyczne, zanieczyszczenia środowiska i rakotwórcze B czynnik infekcji wirusowej. 1, czynniki wirusowe, głównie wirus EB. 2, czynniki genetyczne: NPC ma pewne tendencje rasowe, jak pojawia się w kolorze żółtym. 3, wiele substancji chemicznych, takich jak: węglowodory wielopierścieniowe, azotyn mykotoksyn: Istnieje niedobór witaminy A, brak równowagi hormonalnej i brak odporności osobistej, itp., zostały związane z chorobą mają pewien związek. 4, patologii: limfatyczna rak, rak płaskonabłonkowy, mięsak limfatyczny, z których większość jest raka płaskonabłonkowego. Najczęściej są słabo zróżnicowane lub niezróżnicowane nosogardzieli, rak złośliwy, szybki rozwój.

1, wczesne objawy krwawienia z nosa, jak wczesnym rankiem z przekrwionymi oczami, nosem lub wspólnego nosa ssania z przekrwionymi oczami, zaawansowany rak może korodować wielkie naczynia, występowanie krwawień. 2, masa szyi: około połowa pacjentów z rakiem szyjki nosogardła obróbki masowej. Ponieważ nosogardzieli jest bogaty w tkance limfatycznej, komórki nowotworowe bezpośrednio przekazywane do szyi przez węzły chłonne. Nowotworowe rozmiary i szyi, karku rozprzestrzeniać. Nuclear identyfikacji fazy z szyjnych węzłów chłonnych, chłonnego powierzchowne części szyi jest długi, powolny wzrost, i pokazał kilka strun. 3, po tej samej stronie szumy uszne i niedosłuch. Ponieważ guz rośnie w trąbki Eustachiusza w okolicy ust, usta mogą być zablokowane trąbki słuchowej, co powoduje szum w uszach i głuchota , lub wysiękowego zapalenia ucha . 4, głowy i czaszki zaburzenia nerwowe , takie jak: NPC gardła wgłębienie jest dobra strona, ta strona z otworu zrywaniu tylko 1cm, guza wewnątrzczaszkowego rozszerzenie Księgi tej dziury, powodując rozmaite czaszki zaburzeniach nerwowych , takich jak. Jako naruszenie część V nerwu czaszkowego (nerwu trójdzielnego), powodując silny ból głowy. Naruszenie art VI nerwu czaszkowego w gałce ocznej spowodowanego przez ukośne, podwójne widzenie naruszenia środkowego dołu czaszki mogą spowodować utrwalenie oczu i ślepota. Paraliż twarzy pojawia się i głuchoty i inne objawy. Przerzuty odległe mogą być naruszone w różnych organizacjach, zwłaszcza płuc i kości wspólne.
Zapobieganie i leczenie raka nosogardzieli: i utrzymać nastrój. 2, zwrócić uwagę na higienę jamy ustnej, palenie abstynencji alkoholowej rzucania. 3. Leczenie jamy nosowej, zatok nosogardzieli zatok przewlekłe zapalenie. 4, wczesna diagnoza i wczesne leczenie, zwłaszcza na tylnej pociągając nosem z przekrwionymi oczami, w jednostronnych sączących ucha środkowego pacjentów powinien niezwłocznie zbadać przyczynę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s