Nawrót po radioterapii, jak to zrobić

Pacjent: opis choroby (czas pojawienia się, główne objawy, szpitale odwiedzających, itp.): znaleziono cierpi na raka nosowej części gardła był w lipcu 2010 roku, po czterech, po chemioterapii , radioterapii raz w Shanghai Cancer Hospital, radioterapia, radioterapia po uczestniczy lekarz powinien Hongmei Po hodowli w domu, ale ostatnio wszystko spuchnięte jaw, że skorzystasz z lokalnego szpitala, podejrzenie przerzutów do węzłów chłonnych zastanawiałem, po radioterapii, w tym obrzęk twarzy i szczęki jest normalne lub nowotwór przerzuty możliwe? Teraz również w badaniu w szpitalu, wynik nie jest na zewnątrz, jeśli jest to możliwe, przerzuty do węzłów chłonnych, co się dzieje, ale również, jak leczyć?

Witam, można wyrównać szyi badanie MRI lub PET-CT nie jest jasne, przerzutów do węzłów chłonnych, wznowy miejscowej po radioterapii wynosi około 10-20%, jeśli zdiagnozowano nawrotów lub przerzutów, mogą zostać podjęte w celu ratowania leczenie lub planowej operacji IMRT OK w tych okolicznościach. Szczegółowe wyniki badań, zgodnie z decyzją, mam nadzieję, że przyniesie Ci wskazówek, aby pomóc.
Pacjent: Hello! Dziękuję za odpowiedź, mój ojciec w Anqing 116 szpitala, powiedział dziś wynik wątroby płuc to wszystko, chciałbym zapytać, jak tak szybko, zaledwie dwa miesiące w domu pieniędzy radioterapii, sprawdzone przez lata temu, krwinek białych, płytek krwi wskaźniki są normalne, wynik wyboru możliwe? Rodzina boi błąd.
Wuhu Second City People Departamentu Hospital of Radiation Oncology Wang Yinhua:

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu ⇒ czytaj więcej

Witaj, wynik ten nie powinien być pomyłka, istnieją pewne wysokie złośliwe jamy gardłowo-nosowej, wznowy i przerzutów odległych jest łatwe, jeśli obawiasz się diagnostyka błędów dostępne są w Dziale wątroby uszkodzeń biopsji, czy nowotwory wątroby i uszkodzenia okazały się zgodne z patologicznym typu NSP jest 100% zdiagnozowano. Jeśli potwierdzona przez wątrobę i przerzutów płuc u NPC, to ostatni z guza – Ⅳ etap, możliwości leczenia chemioterapii skojarzonej terapii, najczęściej używane cisplatyny chemioterapia + fluorouracyl, efektywna stawka wynosiła 66% – między 78% a mediana czasu przeżycia wyniosła 11 miesięcy, był standardem leczenia zaawansowanego raka nosogardzieli. Leki, w tym paklitakselu (z cisplatyną lub karboplatyną) i gemcytabiną wykazały lepszą skuteczność i dopuszczalną toksyczność, oksaliplatyna, irynotekanem kapecytabiną toczących się procesów sądowych nowych leków takich. Leków celowanych terapii są receptor naskórkowego czynnika wzrostu monoklonalne cetuksimab, czynnika wzrostu śródbłonka naczyniowego inhibitory kinazy tyrozynowej receptora jak endostatyna badania na, mam nadzieję, że moja odpowiedź może Ci pomóc!
Pacjent: Dziękuję za odpowiedź, dzisiaj, lokalni lekarze powiedzieli członków rodziny, chemioterapia jest niebezpieczne i może prowadzić do krwawienia tętniczego Chciałbym zadać ci taką możliwość? Teraz Ojciec węzłów chłonnych szyi, trudno, nie został przeniesiony. I Hepatopulmonary mają uszkodzeń. Możemy wybrać, aby kontynuować chemioterapię lub mają inne opcje?
Zakład WUHU Second City Ludowej Hospital of Radiation Oncology Wang Yinhua: Hello, nosogardzieli miejscowe zmiany chorobowe w pobliżu szyjki statków, zmiany chorobowe zniknęły po chemioterapii śmiertelnego krwawienia mogą wystąpić, ale prawdopodobieństwo wystąpienia jest bardzo niskie, lekarz powinien zdecydowanie powiedzieć najpoważniejsze przypadki , obawiają się, że w przypadku ratunek jest bardzo trudne, a następnie, do rodzin być przygotowane, prąd twojego ojca chemioterapia powinna być tylko dobry wybór, węzły chłonne szyi i zmiany w płucach są również możliwe tętnicze chemioterapia infuzji, uszkodzenia wątroby wykonalne embolizacja, z chemioterapią dożylną, kontrola lepsza (interwencyjne leczenie jest bardzo cienki cewnik do tętnicy wątrobowej ultra-wybory, OK angiografia, jeśli dopływ krwi z przerzutami do wątroby, wysokie stężenie infuzji chemioterapii, stężenie jest wspólna chemioterapii W 2-200 razy, a następnie być jeden rodzaj innego agenta zatorem wtryskiem oleju i jodowanej chemioterapii narkotyków zawieszeniu dla embolizacji naczyń krwionośnych guza niedrożności naczyń nowotworowych oraz lepszą kontrolę guza, to nowa technologia, nasz dział traktowane Wiele przerzutów do wątroby, bardziej efektywne, mniej powikłań), a jeśli pozwalają na to warunki ekonomiczne, można powiedzieć, że niektóre z wyżej z moich terapii celowanych, efekt może być lepiej, jak szyjnych węzłów chłonnych, jeśli objawy ucisku może być również chirurgia paliatywna w celu złagodzenia objawów lub lokalnego sterowania IMRT (konkretne artykułów na mojej stronie poświęcił IMRT), mam nadzieję, że moja propozycja może Ci pomóc!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s