Klasyfikacja raka nosowej części gardła

NPC jest złośliwe błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej doszło w guzie . Chin Guangdong, Guangxi, Fujian, Hunan i innych miejscach narażonych na obszarach tak dużo. Z powodu różnych właściwości fizycznych i chemicznych biologicznych czynników wpływających na częstość występowania raka wzrasta. Chcemy przyjrzeć się klasyfikacji raka nosogardzieli.
Rak jamy nosowo-gardłowej często występuje w tylnej ścianie dachu nosogardzieli, następnie ściany, miał miejsce w ścianie przedniej i ściany dolnej są niezwykle rzadkie, morfologię brutto nosogardzieli podzielone na pięć, a mianowicie sferoidalnego, kalafior-type, śluzówki Następnie, infiltracji i owrzodzenie.

Klasyfikacja raka nosogardzieli in situ według organizacji dzieli się na: DCIS koncepcja ta nie zakłada przebić błony podstawnej komórek nowotworowych, raka jamy nosowo-gardłowej, w miejscu nie jest wyjątkiem, musi być pod pełną błony podstawnej guza istnieje, DCIS proliferacja komórek , pokazujące pączek podskórne lub podobny Kłykieć kolce w górę, gdy komórki nowotworowe z podstawowej blaszki pozostaje między błony podstawnej wyraźnego rozdzielenia, główną podstawą do diagnozowania raka nosogardła cytologii in situ normy, po drugie rozważyć rozmieszczenie i strukturę histologii.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

Inwazyjny rak. Podzielony na microinvasive rakiem: jest błony podstawnej został uszkodzony pierścień komórek nowotworowych, ale nie inwazyjne mikroskop zasięg światła 400 razy więcej niż wzroku, morfologii komórek znacząco w porównaniu z zakresu DCIS ukształtowanym przez błony podstawnej wykazało naciekający wzrost . Rak płaskonabłonkowy: Chociaż nosogardzieli głównie wywodzi się z nabłonka, ale większość raka nosowej części gardła jest rak płaskonabłonkowy, chcesz zdiagnozować raka płaskonabłonkowego, płaskonabłonkowy działy zróżnicowanie musi mieć cechy tzw różnicowania płaskonabłonkowego oznacza: ① keratyna perły; ② wewnątrzkomórkowych i zewnątrzkomórkowych keratynocyty; ③ most cell; ④ gniazd komórek ułożonych w warstwy, takich jak komórki nabłonka płaskiego nie wykazało komórek jak dopasowanie, według zróżnicowania raka płaskonabłonkowego wysokiego i niskiego stopnia, raka płaskonabłonkowego nosogardzieli można podzielić na wysokim, średnim i niskim różnicowania trzech.
NPC broni ma swoją regularność, wcześniej ograniczone do nosogardzieli, raka nosogardzieli, zwany zlokalizowane, z rozwojem nowotworów, rak może zwrócić się do sąsiednich zatok przynosowych i podstawy czaszki rozprzestrzeniać bezpośrednio lukę , guzkowe lub guzy typu kalafior można podświetlić nosogardzieli ustnej, owrzodzenia i naciekający wpisz i podśluzówkowe rosną w podśluzówkowej, nowotwór może rosnąć do jamy nosowej, jamy ustnej i gardła, a może zostać rozszerzony na przestrzeni przygardłowej , pterygopalatine fossa lub inwazji na orbitę, raka bezpośrednio do góry przedłużenie podstawy czaszki i uszkodzenia nerwów czaszkowych szyi, przerzuty raka nosowej części gardła przez system drenażu limfatycznego, i przerzutów odległych za pośrednictwem układu limfatycznego, a następnie do krwioobiegu lub bezpośrednie inwazji komórek nowotworowych i otaczających naczynia krwionośne, do obiegu krwi i przerzuty do odległych narządów.
Nosogardzieli uwagę skupić na prewencji, profilaktyki raka jest ważniejsze niż leczeniu raka. Aby uchronić się najlepszym sposobem jest zapobieganie nadzieję, że ludzie są w stanie zwrócić uwagę na to w czasie pokoju.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s