Klasyfikacja inwazyjne

Inwazyjne klasyfikacji. NPC jest złośliwe błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej doszło w guzie . Chin Guangdong, Guangxi, Fujian, Hunan i innych miejscach narażonych na obszarach tak dużo. Z powodu różnych właściwości fizycznych i chemicznych biologicznych czynników wpływających na częstość występowania raka wzrasta. Wraz z szybkim rozwojem technologii medycznych, nosa gardła Rak nie jest już chorobą nieuleczalną. Wiele wpisując NPC:

Jamy gardłowo-nosowej jest podzielona na co to?
1 microinvasive: odnosi się do błony podstawnej przez komórki nowotworowe podziale pierścień, ale inwazji nie przekracza zakres światła polu widzenia mikroskopu 400 razy, morfologia komórek znacząco w porównaniu z DCIS stopniu ukształtowany przez błony naciekający wykazały wzrost.
2 komórek raka płaskonabłonkowego: Chociaż nosogardzieli głównie pochodzi w nabłonek walcowaty, ale większość raka nosowej części gardła jest rak płaskonabłonkowy, rak płaskonabłonkowy chcą zdiagnozować, części muszą mieć cechy płaskonabłonkowego zróżnicowania.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

Tzw. różnicowanie płaskonabłonkowego oznacza: ① keratyna perły; ② wewnątrzkomórkowej i zewnątrzkomórkowej zrogowaciałego; ③ most cell; ④ gniazd komórek ułożonych w poziomie jak nabłonka płaskiego, komórki nie wykazują syncytium-like, według wysokiego i niskiego stopnia płaskonabłonkowego różnicowanie komórek nowotworowych, raka płaskonabłonkowego nosogardzieli można podzielić na wysokim, średnim i niskim różnicowania trzech.
Umiarkowanie zróżnicowany rak płaskonabłonkowy: wyraźnie widać w mostku między guzem komórek i / lub keratynocytów, nie ma indywidualnych, ale pewna ilość raka nosowej części gardła, albo wewnątrzkomórkowego lub zewnątrzkomórkowego diagonalizacja niż liczba bardzo zróżnicowanych raka płaskonabłonkowego jest znacznie mniejsza, istnieją różne ilości gniazd naciek limfocytarny tygodni, gniazdo, jak wiele różnych komórek plazmatycznych, śródmiąższowe zmienił się niskim stopniem zróżnicowania raka płaskonabłonkowego Podobnie, z wysoko zróżnicowanego raka płaskonabłonkowego typu. Bardzo zróżnicowane raka płaskonabłonkowego: Większość widocznych komórek nowotworowych są znane jako most lub rogowacenia zróżnicowanego raka płaskonabłonkowego lub rogowaciejących raka płaskonabłonkowego, gniazd nowotworowe zazwyczaj nie limfocytowa infiltracji, czasami widać rozproszone w limfocytach osoby, na ogół gniazda jasne stan, a czasem kompletne opakowanie z folii, ten rodzaj raka jest najbardziej śródmiąższowej tkanki włóknistej, dołączone przez neutrofile, limfocyty, komórki osocza infekcji, ale Komórki plazmatyczne nie są zazwyczaj zbyt wiele.
Zapobieganie nosogardzieli utrzymać dobrą postawę do aspektów życiowych rutyny diety z prawem, ale również do pracy i odpoczynku, regularne uczestnictwo w ​​aktywności fizycznej. Również nadzieję, że park nie jest już postacią pojawiające babcia dziadek fitness, ale także mieć więcej młodych twarzy. Zaprawdę fitness.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s