Inscenizacja i leczenie raka nosowej części gardła

Raka nosowej części gardła inscenizacja i leczenie. Wraz z rozwojem nauki i technologii zmienia życie ludzi, ale także niesie ryzyko, takich jak zanieczyszczenie środowiska, presji życia i tak dalej, już dziś zachorowalność na raka wzrasta, jamy gardłowo-nosowej w głowie nowotwory uwagę na duże ratio.
Leczenie i rokowanie w leczeniu raka nosogardzieli jest łączny efekt kilku czynników, takich jak nosogardła ocenie zaawansowania raka, klasyfikacji, leczenia własnych pacjenta okoliczności podstawowych. Ogólnie rzecz biorąc, wpływ wczesnego leczenia raka nosogardzieli, już gorzej, szczególnie nawracające raka nosogardzieli.

Nosogardzieli inscenizacja raka i leczenie: pierwsza faza leczenia zazwyczaj wykorzystuje pojedynczy rak nosogardzieli radioterapii na raka nosowej części gardła i węzłów chłonnych szyjnych radioterapii zapobiegawczych. Pierwsza faza raka nosogardzieli ogół nie trzeba zaakceptować chemioterapii leczenie uzupełniające. Drugi etap leczeniu wczesnego raka nosogardzieli (mniejsze guzy i ma przerzuty do węzłów chłonnych) wykorzystuje się zwykle jeden radioterapii radioterapii raka jamy nosowo-gardłowej, profilaktyczne radioterapii szyi.
Reszta drugim i trzecim i czwartym etapie fazy / B może rozważyć radioterapię, leczenie skojarzone lekiem kompleksowe leczenie. Chemioterapia w zależności od konkretnych okoliczności danego pacjenta przed radioterapii, radioterapii radioterapii jednocześnie lub po. Czwarty C etap (z odległymi przerzutami) u pacjentów z gorszym rokowaniem. U pacjentów tych może być połączona z ogólnoustrojowej chemioterapii, radioterapii paliatywne. U pacjentów z rozległymi przerzutami powinni również rozważyć wykorzystanie doświadczeń klinicznych dostarczają nowe podejście terapeutyczne do leczenia.
Rokowanie w nosogardzieli nawrotu raka dalekie od ideału. Leczenie nawracających nosogardła metod należą: chiński leczenie, chirurgia, medycyna zewnętrznej radioterapii w połączeniu z brachyterapii, conformal intensywności radioterapii modulowanego lub noża terapii gamma promieniowanie. Jako pacjent wcześniej otrzymał radioterapii, więc nawrót połączeniu radioterapii i leczenia dawka zostanie znacznie ograniczona. Onkologów promieniowania radioterapii trzeba używać specjalnych technik w celu wcześniej poddane radioterapii dla wtórnego miejscu radioterapii. Nawracające nosogardzieli pacjentów z rakiem również pod uwagę udział w badaniach klinicznych, ze względu na leczenie.
Inscenizacja i leczenie raka nosogardzieli mają świetne relacje. Ogólnie rzecz biorąc, w połączeniu z terapią i fizycznego stanu pacjenta i innych czynników, które decydują. Rak teraz nie jest chorobą nieuleczalną, więc pacjenci nie rozpaczaj, oczywiście, żadna metoda może zagwarantować żadnego nawrotu raka może być absolutna, więc żyć z rakiem i poprawy jakości życia, a także w duchu leczeniu raka nosogardzieli jest kluczowe zwycięstwo ważne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s