Długi czujność krwawienie z nosa nosogardzieli! A biedni licealiści lekcji!

Jest taka licealiści, krwawienie z nosa sześć miesięcy, z jest w wiejskim szpitalu aż do sześciu miesięcy po szpitalu w miasteczku o nazwie chirurgia endoskopowa nosa ma gorączkę ustępują, a pacjent sąsiada brat dzwoni mój Jiujia skonsultować mnie o sytuacji. I pospieszył się i pozwól mi patrzeć na pacjenta.

Pacjenci przychodzą później, widzę cierpienie oblicze pięknej chłopca, 15 lat! Dwustronna szyjnych węzłów chłonnych, niedrożność nosa dwustronna, tkanki guza nosogardła wypełnione jako lekarza laryngologa, dochodzę do wniosku, że jest to typowy NPC! Dwa dni po wynikach raportu patologii jest to: NPC!

To jest słaba rodzina chłopca starszą siostrą kilka lat temu z powodu aplastyczna niedokrwistość i śmierci, a teraz ma zaledwie 15 lat i miał raka nosowej części gardła, możemy sobie wyobrazić, jak jego rodzice wytrzymać taki cios! Posłuchaj Mój brat powiedział, że gdy dzieci usłyszeć wyniki natychmiast po jego ojciec zasłabł.

Na szczęście jednak, obecny radioterapii u pacjentów lepszych i ta patologia może być długotrwałe przeżycie po radioterapii.

Szczerze życzę pacjent całkowicie odzyskana!

Nie wiem, dlaczego pacjenci są mniej niż połowa z nosa dużym szpitalu, czy to ze względu na słabe? Ponieważ leczenie jest trudne?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s