bezbolesny guzek – czujność nosogardzieli!

W Xiangya Otolaryngologii Szpitala Specjalistycznego Zjednoczonych poradni od guza, dzięki bezbolesnej masy szyjki zdiagnozowano raka nosowej części gardła pacjenci są liczne. Według statystyk, od października ubiegłego roku do połowy kwietnia tego roku, przyjęta do szpitala po kolejnych NPC setek pacjentów, z którymi po prostu z powodu masowej szyi leczeniu dziesiątki, nie ma innych objawów oczywiste. Po radioterapii, pacjenta masa szyi zostały znacząco zredukowane, zniknął, a sukcesywnie rozładowany. Dlatego bezbolesne masa szyi powinny być bardzo czujni. Nosowo-gardłowego bardziej ukryte części częstości, objawy są łagodne i nie ma na początku nosogardzieli specyficzne wykrywanie celów, na ogół nie przyciągają uwagę, a niektóre nawet odkrył stopniowe rozszerzenie od strony karku, ale nie nie ignorować ból i swędzenie.

Te guzki mogą być jednostronne pacjenci szyi często diagnozują po zbadaniu leczeniu raka nosogardzieli , a niektórzy nawet mieli do zaawansowanego. Nosogardzieli wcześnie najbardziej powszechnym zjawiskiem jest to, że pacjent lekko wyssana z tyłu gardła przekrwionymi plwociny oczy, krwawe plwociny oddzwonił ssania, to krwawe plwociny wydzieliny z nosogardła z przekrwionymi oczami, nos można również znaleźć w przekrwione , mały skrzep krwi lub krwawe absolutorium, głównie w godzinach porannych lub po wstaniu pluć lub przedmuchać przez nos, oddechowych nosa, jeśli krwawienie nie występuje, nie ma przewlekły kaszel, jeśli wystąpią takie objawy, wzbudzić pewną uwagę, nos sens jest zatkany nosogardzieli jeden z pierwszych objawów, początkowo dla rozszerzenia, często głęboko w mięśniu sutkowatego szyi znaleziono jednostronne, bezbolesne, stopniowo zwiększając ciężkiej masy, raka nosogardzieli u pacjentów mogą wystąpić również wcześnie szum w uszach, bóle głowy lub migreny bóle głowy , szum w uszach często jednostronne, jak górą tonu lub dźwięku uderzeń pulsu krzyk cykady, ból głowy był przerywany, może rozwijać trwałe. Nasza Porada eksperta:

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

Jeśli powyższe objawy, niewyjaśnione, leczenie po bez efektu, należy udać się do specjalistycznej kliniki otolaryngologii. Podejrzane grudki, ale także QUICKER histopatologicznego. Nosogardzieli patologiczne cechy do słabo zróżnicowanym rakiem była większość jego wysokim stopniu złośliwości, bardziej wrażliwe na promieniowanie. Po odpowiednim radioterapia po nosogardzieli być kontrolowane lub wyleczyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s