Rak gardła leczenie

Raka krtani jest stosunkowo częstym nowotworem złośliwym, a jego przyczyna nie jest jeszcze jasne, ale są długotrwałe chory niemal historia palenia sąsiad. Występuje w 50 do 60-letniego mężczyzny. Częstość występowania raka krtani kobiet i mężczyzn 10 razy, po jednym z powodów jest to, że liczba palących mężczyzn niż kobiet, a większa ilość palenia, już większe prawdopodobieństwo zapadnięcia na raka gardła.

Raka krtani jest stosunkowo częstym nowotworem złośliwym, a jego przyczyna nie jest jeszcze jasne, ale są długotrwałe chory niemal historia palenia sąsiad. Występuje w 50 do 60-letniego mężczyzny. Częstość występowania raka krtani kobiet i mężczyzn 10 razy, po jednym z powodów jest to, że liczba palących mężczyzn niż kobiet, a większa ilość palenia, już większe prawdopodobieństwo zapadnięcia na raka gardła. Wcześniej operacja krtani w celu utrzymania gardła normalną tkankę na pooperacyjnej wymowy, oddychania i połykania funkcję stosunkowo niewielki. W rzeczywistości, wczesnego wykrywania krtani Najprostszym sposobem jest „słuchać dźwięku określonych krwi”, tj. chrypka i krwawe plwociny są typowe objawy choroby.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

1 guzkowe zapalenie krtani (znany również jako wokalnych guzków) jego wydajność dla małych przerywany chrypka, nasilenie wieczorem, szybkie rana, suchość gardła, lekki ból i gardła wydzieliny wzrost, dobre włosy z przodu vocal cord / 3 i 1/3 skrzyżowania, wolne symetrii krawędzi guzków błon śluzowych, obrzęki-like, gładka powierzchnia, wielkość ziarna ryżu w kształcie, zator szerokiej podstawy. Reszta zmniejszyć dźwięk, inhalacja, ultrakrótkich fal leczenie właściwe leczenie antybiotykami skuteczne. Greater laryngoskop shall usunięte.

2 krtani gruźlicy krtani chorych na gruźlicę z różnych stopni ból gardła, płuc najbardziej się gruźlica współistnieć. Zmiany granulowany, różowy lub blado obrzęk, często towarzyszy płytkie owrzodzenia, obejmujące ropnej wydzieliny, gruźlica krtani po stawu jest dobra strona, i rak krtani jest rzadkością. Na przeciw gruźlicy leczenia jest skuteczna, a rozmaz wydzieliny biopsji cytologia dla pałeczek kwasu szybkiej diagnozy na pomoc.

3 krtani słoneczne i krtani leukoplakia jego wydajność do należytego głupi dyskomfortu krtani, w średnim wieku, włosy męskie, laryngoskop zobaczyć zgrubienie strun głosowych, plastrach, różowy lub biały, często okolic zapalenie tkanek, głównie pojedynczych z boku, również z udziałem dwu vocal cord, łatwy do nawrotu złośliwych skłonności. Biopsja może być potwierdzona.

4 brodawczaka krtani dzieci narażonych na choroby, dorośli mogą zobaczyć, że teraz Departament infekcji wirusowej, często skomplikowane skóry brodawki , nie ma różnicy między kobietami i mężczyznami. Głównie dla należytego głupi, laryngoskop zobaczyć wiele dzieci ministerstw w krtani choroby, uszypułowanych, stosunkowo szerokiej bazie, pokazując kalafiora. Dorośli z single nóżka, często w wokalnej choroby przewodu, działania nie ograniczają się do ludzi jak dużo, zmian zlokalizowanych, badanie histopatologiczne wykazało ciężką dysplazję, powinien być całkowicie usunięte, aby zapobiec transformacji złośliwej.

5 amyloidoza krtani objawy kliniczne łagodnego jego chrypka, czasem jak duszność, świszczący oddech, podgłośniowego zmiany występują w przedniej części szyi, ale także z komory, vocal początek, były guzki pojedyncze lub wielokrotne pogrubienie śluzówki lub rozproszone, vocal rzadko stałe, już kurs, badania histopatologicznego Konga pozytywnym czerwonym amyloidu, rozlane zmiany na wrażliwe na hormony kory.

6.Wegener ‚s granulomatosis chrypka kliniczne objawy choroby, wrzody gardła, wtórne zakażenie, często towarzyszą trudności w oddychaniu, histopatologicznych ziarniniak martwiczego, zapalenie naczyń i komórek olbrzymich i rozproszonego nacieku komórek zapalnych. Często i mają płuca, nefropatię. Potrzebujesz do badania histopatologicznego.

7 krtani łagodny guz mieszany choroba występuje rzadko, z drobnych gruczołów ślinowych, nagłośni czerpak lub choroby nadgłośniowych. Mucosal powierzchnia jest gładka, czysta granica, w guzach litych, szyi bocznych X-ray film gładkich cieni masowych brzegowych oraz biopsja wielkie znaczenie.

8 krtani tarczycy tchawica rzadko embrionalnego chrząstki tarczycy dłuższy niż po dotchawiczego, występują w podgłośniowego tchawicy zewnątrz tylnej ściany, w części guza tchawicy, ale częściej w średnim wieku kobiet w endemicznego wola, wyrażona jako postępująca duszność, miesiączka cięższy dźwięk normalny, X-ray miękkie cień tkanki włamali się do światła tchawicy. 131I skanowanie wykazało guza wchłanianie jodu miejsc.

9 łagodne guzy krtani komórek warstwy ziarnistej występują w 29-42 wieku, to zmiany w strun głosowych, bardziej niż dźwięk objawów niemych, Podsumowanie śluzówki gładkich 1cm średnicy lub mniej, stan dezorientacji, vocal działania nie są ograniczone, jest badanie histopatologiczne.

10 krtani Plazmocytoma rzadką chorobą, występuje u mężczyzn w średnim wieku, nastąpiły w ministerstwach gardła do nagłośni, strun głosowych i pokój krtani z więcej miejsca. Dźwięk Moc głupie, często skomplikowany trudności w oddychaniu, laryngoskop zobaczyć nacieki podśluzówkowych rozproszone krtani tkanki nowotworowej, uszkodzeń często poza krtani i gardła udziałem patologiczną diagnostyki różnicowej biopsji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s