Rak gardła zioła

„To było cztery i pół roku od tego czasu, jestem straszna diagnoza – rak krtani. W sierpniu 1999 roku, czułem coś jest nie tak z moim gardle I wreszcie głos, był silny chrypka. Zrobiliśmy specjalną analizę, która wykazała, że mam nowotwór złośliwy i IV stopnia. Wręczono mi papier, gdzie było napisane: Słabo raka płaskonabłonkowego z naciekową wzrostu. Pomyślałem: to jest ostateczny werdykt? Słaba iskra cenionych nadzieję, że po wszystkich kosztów, a Bogiem miłosierdzia. Wkrótce został wysłany do Monica (Moscow Regional Clinical Research Institute). Jest radiologiczne wydział rozmowy nie był długi, ale dość specyficzne. Powiedziano mi, że prawdopodobnie będzie trzeba zrobić operację. „W międzyczasie, zrobimy wam trochę Czarnobylu.” Nie jestem ostrożny do gniewu lekarz zapytał:

„A co, jeśli resort do niekonwencjonalnego leczenia? ‚. Ale asystent doktora, rozpętał swoją złość na mnie, „Co zioła wypije cykuty i etażerka? Chodź, nie pić, a głowa nie odpadnie „. A bombardowanie guza niewidzialnego światła. Wtedy mój umysł tyuknulo: „I niech mi pomóc w tej wiązki i dodać truciznę naprawdę kopać w raka.” Zaczął pić grzyb brandy w ramach programu: Pierwszy dzień z jednej kropli w drugim – dwa, i tak dodać do dni po kropli, aż doprowadzono do 20. Na tym poziomie tygodni pił, a następnie – odjęcie kroplami dni. Z gardła ekspozycji, najwyraźniej, stan zapalny, bardzo był surowy, to było bolesne do przełknięcia. I wtedy zaczęła smarować jego oleju kruszyny. Pod koniec gardła leczenie bolała tak bardzo, że prawie zabrakło szpitala. Lekarz mówił, że wszystkie leczenie przyjdzie do niczego. Po uwolnieniu, ból gardła na miesiąc. Dobrzy ludzie powinni pić tłuszcz gęsi, i wszystko wróciło do normy. Aby umocnić sukces postanowił zastosować metodę Szewczenki. Zaczął pić mieszankę 30 30. Specjalna dieta nie zachować. Rzuć palenie na początku leczenia. Teraz jednak musiał zrezygnować z tłustych i słodkich mleka. Mieszaninę pili schemat wyraźnie obserwując harmonogram 8 miesięcy. W badaniu miejscowej tradycji wyniki były dobre. O rok później po raz kolejny udał się do Monica sprawdzone. I potwierdził, że wszystko jest dobrze. O bólu gardła i teraz staram się nie pamiętać, nawet jeśli nigdy nie istniała. A głowa nie odpada, wiesz! „.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

W przypadku raka gardła, aby pomóc w sól. W szklance wody destylowanej wlać 2 łyżeczki (20g) non-jodowana sól kuchenna – uzyskać 10% roztwór (zwiększenie stężenia nie jest możliwe). Wchodzisz w pięciu warstw bandaża (szerokość – szyja wysokość) i zwilżyć ją w roztworze, delikatnie wycisnąć i owinąć wokół szyi. Na szczycie „Salt” owinąć bandażem suche 4 razy tak szeroki, ale to nie żądło. Folia lub papier kompresji nie może być stosowany. Opaska soli noszone 12-14 godzin, a następnie wymiana na nowy. Za każdym razem, gdy zmienia się opatrunki powinny wycierać kark wymaz zamoczonym w ciepłej wodzie destylowanej. W trakcie leczenia, wskazane jest, aby nie jeść niczego słone, lepiej jest wyłączyć soli z diety, a zajmuje mniej leków.

 

Raka dróg oddechowych, gardle i górnych

Farmakolodzy, że napar z kwiatów, łodyg i liści Vinca minor komórek niszczy raka, zwłaszcza jeśli guz znajduje się w gardle, struny głosowe, korzenie oskrzeli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s