Przepisy tradycyjnej medycyny w raka gardła

Leczenie nowotworów gardła środków ludowych i ziół razem z terapii medycznej zapewniają najlepsze wyniki w walce z chorobą. Ale co najważniejsze, trzeba być optymistą i wierzyć w to, co robisz, pamiętaj, aby Ci pomóc. Natura działa cuda. I ziołolecznictwo też robi swoje cudu w swoim życiu.

Przepisy tradycyjnej medycyny w raka gardła

  1. Bay leaf. Posiekać liście. Zbierz trzy 250 ml. miseczki i wlać pół litra wódki. Umieść zaparzać przez dziesięć dni. Miejsce powinno być ciemne, tj. nie ma na promienie ultrafioletowe do penetracji. Każdy dzień, wstrząsnąć zawartość. Następnie przefiltrować zawartość i użyć go jako środek krajowy leczenia raka gardła. Potrzebujesz pić łyżkę 3 i ≥ raz dziennie.
  2. Hemlock. Powinieneś dostać pąki marihuany narkotyków w tempie jednego litrowych kanistrach. Na szczycie kwiaty, aby wypełnić 70% alkoholu w ilości dwóch litrów. Przykryć szczelnie pokrywką i pozostawić do zaparzenia na trzy tygodnie. Miejsce powinno być ciemne. Każdego dnia trzeba wstrząsnąć zawartość pojemnika. Musisz użyć nalewkę w leczeniu nowotworów gardła środków ludowych i ziół. Istnieje specjalny reżim. To musi być ściśle przestrzegane. W pierwszej połowie dnia, dodać do 250 ml. filiżanka ciepłej przegotowanej wody jednej kropli nalewki. W kolejnych dniach, dodać jedną kroplę. Dawka powinna być dostosowana do odbioru dwudziestu pięciu kropel. Ale nie każdy organizm jest w stanie przyjąć tyle leków. Następnie należy uzyskać trzynaście krople i czterdziesci dniach. Po trzeba spróbować ponownie, aby zwiększyć dawkę do dwudziestu pięciu kropel. Na dzień czterdziestym pierwszym wziąć sześćdziesięciu kropli nalewki. Ich od ośmiu do proporcjonalnie podzielona na jeden dzień. To jest, na przykład, Pipeta piętnaście kropli cztery razy dziennie. Jeśli nagle znowu leczenie nie jest odpowiednie dla ciała, trzeba będzie wrócić do recepcji do 45 kropli dziennie. Stopniowo przywieźć do sześćdziesięciu. Kurs krajowego traktowania raka gardła trzeba zrobić, aby ukończyć wyjście z choroby.
  3. Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

  4. Common cocklebur. Od konieczne jest przygotowanie soku. Aby to zrobić z pomocą szlifierka rośliny. Następnie, aby doładować wynikowy masę samej ilości wódki. Szczelnie zamknąć za pomocą pokrywki. Wymień przechowywanie leków w chłodnym miejscu. Musisz użyć nalewkę w leczeniu nowotworów gardła środków ludowych i zioła na łyżeczki trzy razy dziennie. Jest to przydatne do oddychania i dymu z palonych nasion rośliny. Aby to zrobić, posypać nasion na dnie czajnika i umieścić go na ogniu. Jak tylko dym wychodzi z wylewem, podnieść czajnika i trzy minuty później oddychają. Z liści łopianie mogą skręcać papierosa. Palenie potrzebują około sześciu miesięcy.
  5. Znaleziono pantofelek. Potrzebujesz do mielenia roślin, wraz z kwiatami. Wlać zablokowane w 70% alkoholu w ilości od 1 do 10. Aby użyć w leczeniu nowotworów gardła środków ludowych i ziół, według dwóch łyżek trzy razy dziennie.
  6. Korzenie japońskiej arizema. Musimy podjąć pokruszony korzeń w tempie łyżką. Wlać dwie szklanki wrzącej wody. Naparah pomocą łaźni wodnej o około piętnaście minut. Następnie schłodzić przez jedną godzinę, przesączono i wykorzystywać w leczeniu raka gardła zaradczych ludowej trzeciego kubka dwa razy dziennie.
  7. Dziurawca. Musimy podjąć sto gramów świeżych roślin i wypełnić go sześć gramów oleju roślinnego. Umieścić na ogień i naparah w łaźni wodnej przez 30 minut. Weź 1 łyżeczka St cztery razy dziennie. Ponadto, mogą one płukać w popularnym leczenia raka gardła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s