Diagnoza brodawczaków krtani

Diagnoza brodawczaków krtani. Leczenie brodawczaków krtani. Pierwszym objawem brodawczaków krtani u dzieci – stopniowa zmiana głosu, począwszy chrypki i wysokości pełnej bezgłos, ze względu na położenie brodawczaków na struny głosowe. Wraz z bezgłos stopniowo trudności w oddychaniu, zwłaszcza podczas wysiłku i podczas snu. VK Trutniew podkreśla szczególne niebezpieczeństwo brodawczaków na nodze, co może spowodować natychmiastowe uduszenie z powodu naruszenia guza w głośni lub zamknięcia dróg oddechowych podczas jego izolacji. U dorosłych, zwężenie jest mniej powszechna i rośnie wolniej niż u dzieci. Rozpoznanie brodawczaków krtani. Obecność brodawek nawiązują pośrednio krtani laryngoskopii. Jednak nie zawsze jest to możliwe, u dzieci poniżej 5 lat, więc muszą korzystać bezpośrednio laryngoskopię.

Biopsja u dorosłych pacjentów powinny być umieszczone na granicy tkanki zdrowej i chorej, kawałki muszą być odpowiedniej wielkości. Weather brodawczaków krtani. Tendencja do nawrotu po brodawczakowatość jest indywidualnie i nie może być przewidywane, a czasami nie ma nawrotu w ciągu wielu lat, czasami jest u dzieci po 2-3 miesięcy. U dorosłych pacjentów z przetrwałym nawrotu po serii biopsji i procedury chirurgiczne często okazuje się, że z powodu nawrotu złośliwej degeneracji. brodawczaka krtani Leczenie brodawczaków krtani. U dorosłych pacjentów z HPV endolaringealno usunięte. Dzięki solidnej brodawczaka lepiej uciekać się do całkowitego wycięcia guza przez laringofissuru. Chirurgiczne usunięcie brodawczaków krtani u dzieci wiąże się z dużymi trudnościami.

Aby mieć szansę wyleczyć raka, musisz usunąć chemikalia i toksyny z organizmu które raka powodują ⇒ czytaj więcej

W starszych dzieci, że czasami możliwe jest usunięcie pod kontrolą laryngoskopii lustro, ale często trzeba uciekać się do bezpośredniego laryngoskopię. Tylko doświadczony lekarz, nieskazitelnie posiada ta metoda może skorzystać z nich, jak trzeba, co do zasady, do manipulowania krtań bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym nieznaczny. Małe dzieci nie mogą smarować błonę śluzową kokainy krtani lub jego substytutów. Kiedy jest bezpośredni laryngoskopia powinien być gotowy zestaw tracheotomii. Dziecko z brodawczakowatość z bezpośrednim rozległe laryngoskopii zawsze można przestać oddychać, wymagające produkcję tracheotomii. Większość lekarzy jest przeciwna laringsfissury brodawczakowatość u dzieci, ponieważ nie chroni przed nawrotem i narusza architekturę krtani. Ale są też zwolennicy operacji u dzieci, ponieważ pozwala otworzyć szerokie gardło, usunąć brodawki, a także struny głosowe z istotnych zmian w swojej skórze i przeszczepionej. Jeśli istotne zwężenie uratować życie dziecka uciekają do tracheotomii. Czasami takie ograniczona interwencja, licząc do końca nawrotom brodawczaków w późniejszym wieku (VI Voyachek). Możliwe jest, że w związku z tym, w niektórych przypadkach po tracheotomii i hamuje wzrost brodawek po 2-3 latach dzieci mogą dekanulirovat. Przy ustalaniu wskazań do tracheotomii musi liczyć się z tym, że długotrwałe noszenie rury prowadzi do przeziębienia i infekcje. Zachowawcze leczenie brodawek u dzieci poprzez stosowanie leków (jodek potasu, arsen, wyciąg glistnika, kwasy smarowania, tlenek magnezu, antybiotyki, galvanokaustika, itp.) nie jest uzasadnione. Wielu autorów (M. Mintz i DM Rutenburg, BA Schwartz i inne) wraz z endolaringealnym zaleca usuwania brodawczaków korzystania radioterapii. Jednakże, trwałe działanie w wyniku takiego leczenia występuje rzadko. W świetle h czułości chrząstek krtani w rozwoju do radioterapii wymaga wyjątkowej ostrożności podczas korzystania z niego, zwłaszcza, że zmiany w chrząstce może wystąpić, i bardzo odległy termin. W ostatnich latach wielu autorów (AG Likhachev, PM Rassudov, II Szczerbatow IA Ascension, itp.) zaleca się terapię tkanek w połączeniu z operacją. P. Rassudov dystrybuowane w wielu brodawczakowatość krtani z powodzeniem stosowane do przeszczepu krtani przeszczep skóry (przez Tirso), wykonane z uda po wstępnym laringostomii i usuwania brodawek. Zgodnie z prawdziwych strun głosowych ociera ostrych łyżka błony śluzowej 3 cm poniżej i 2 cm szerokości, a na jego miejsce przeszczepiono klapę. Flap wzmocnione celuloid płytę (X-ray film), który został wciśnięty dwóch piętrach bułki z gazy. Następnie poprzez zmianę techniki, chrząstki tarczycy nie jest całkowicie cięcia i skrobania brodawczaka ostrożny, ale tylko do wybicia wystarczające oddech, biorąc pod uwagę efekt przeszczepu w wyniku klapy biostymulator działania. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s