Przyczyną raka gardła mogą być szkodliwe substancje

Dzień dobry, drodzy czytelnicy!

Wśród różnych nowotworów i ma raka gardła. Przyczyną raka gardła mogą być szkodliwe substancje, które mają długi wdech: węglowe lub pył azbestowy, spaliny diesla, a jak palenie tytoniu i nadmierne spożywanie alkoholu, nieprawidłowa higiena jamy ustnej. Rak gardła, tak jak wszystkie nowotwory, jest uleczalna tylko w początkowej fazie. Jeśli z jakiegoś powodu raka gardła wykryto zbyt późno, będzie wymagać operacji i prawdopodobnie zostanie usunięty krtani i gardła. Aby tego uniknąć, jeśli masz takie objawy, jak chrypka , ból uporczywego na połykaniu, krew w plwocinie, powiększenie węzłów chłonnych szyi, bóle w górnej szczęce i szyi, bóle uszu i częściowej utraty słuchu , należy zawsze skonsultować się z lekarzem i zidentyfikować Przyczyną tych objawów. Oczywiście, nie zawsze to, co jest rak gardła winne takich dolegliwości (nie daj Boże, że i to było), ale trzeba się upewnić.

W przypadku potwierdzenia diagnozy, leczenia raka gardła są przydatne, wraz z głównych traktowania roślin takich i oznacza: bratek, skrzyp, liść laurowy, liści laurowych i propolis.
Tradycyjne przepisy z tych zakładów i obiektów.

Wlać łyżki przegotowanej wody >>> bratek, gotować trawa trzech minutach zostawić na godzinę, szczepu. Płukać cztery razy dziennie.

Wlać litr >>> wody piętnaście gramów skrzypu i gotować na małym ogniu przez dwadzieścia minut, pozostawić na godzinę, dodać cztery łyżki miodu. Płukać gardło ciepłą wywar z czterech do pięciu razy dziennie.

>>> Pół litra wódki wlać trzy filiżanki pokruszonych liści laurowych, pozostawić na dwanaście dni w ciemnym, szczepu. Weź łyżkę nalewki trzy razy na dzień.

Weź >>> leczenia raka gardła propolis 20%-ing wlewu (na alkohol): przez czterdzieści kropli w szklance wody pół godziny przed posiłkiem do trzech miesięcy, a jeszcze co żuć i połykać trzy razy dziennie przez dwa g oczyszczonego propolis w ciągu dwóch miesięcy.

>>> Jednocześnie z nabyciem nalewki propolis i propolisu się wywar z liści laurowych: litr mleka wlać dwie łyżki rozdrobnionych liści, doprowadzić do wrzenia i zdjąć z ognia i pozostawić na dwadzieścia minut, przecedzić. Pij gorącego rosołu na godzinę przed jedzeniem lub dwie godziny po posiłku trzy razy dziennie przez dwadzieścia jeden dni.

Dla każdej choroby nowotworowej jest przydatna miód arbuz: wytrzeć ciało dojrzałej słodkiego arbuza przez sito lub durszlak, szczepu i postawić na ogniu, usunąć pianę podczas gotowania i innego szczepu, ponownie zagotować na małym ogniu, aż sok z arbuza, aby zmniejszyć swoją objętość pięciokrotnie. Kiedy sok (arbuz miód) jest gotowy, spadek kanalizacji bardzo powolny. Przechowywać w szklanym pojemniku w lodówce. Weź łyżki 04:56 razy dziennie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s