Pierwsze objawy raka. Co to jest?

Rak – jest tworzenie złośliwego guza. Guz może być zlokalizowane w całości w każdym miejscu ciała. Objawy raka w pierwszym rzędzie zależy od których guz jest zlokalizowany. Chociaż w wielu przypadkach guz pierwotny nie objawiać, a pierwsze oznaki raka odczuwalne już, gdy tworzą przerzuty.

Rak intrigue tylko na tym, że nowotwory złośliwe mogą być na tyle długi, aby objawy. Każde z tych zjawisk są tak niewielkie i niespecyficzne, i że osoba ta nie ma miejsca na te zarzuty poważnie pomocy lekarskiej. Na przykład, pierwsze objawy raka żołądka – zgaga, zwracanie. Jednak te same cechy można wiele innych chorób żołądka. Jeśli nie torturować ludzi na zawsze, to jest mało prawdopodobne, że będzie on badania, które mogłyby zidentyfikować raka.
Jakie są objawy raka powinien poinformować?

Ból, dyskomfort w każdym organie.
Niewyjaśnione gorączki.
Utrata masy ciała.
Osłabienie wzrasta.
Regular zawroty głowy.
Bladość skóry, osłabienie skóry, włosów.

Widząc w takich uczuć i stanów, osoba dobrze odnosić się do początku terapeuta. Często jednak te problemy – to nie jest pierwsze objawy raka u osobnika. Choć niewielki rozmiar guza rośnie powoli, nie powoduje problemów. W przyszłości, jak rośnie, to wydziela do produktów ciała ich aktywności życiowej, tłumi układ odpornościowy, przyspiesza metabolizm. W rezultacie, korpus współpracuje z przepięciem i bez pomocy zaczyna zanikać.

Pierwsze objawy raka o różnej lokalizacji

Pierwsze objawy raka płuc – są kaszel i duszność. Bardzo często występuje rak płuc u palaczy. Diagnoza nowotworu w tej grupie pacjentów, jest skomplikowane przez fakt, że nie są ani otoczenia często nie zwracają uwagi na ich kaszlu, przypisując je do skutków palenia. Jeden znak światła kłopoty mogą być częste zapalenie płuc, które są trudne w leczeniu.

Pierwsze objawy raka skóry może pojawić się jako małe łuszczących się plam na głowie, ramion, szyi. Ten tak zwany rakowe Stan – rogowacenie słoneczne. Doświadczony lekarz, na przykład podczas planowanej hospitalizacji może zwrócić uwagę na te objawy, a do wyznaczenia niezbędnych badań.

Врачи Pierwsze oznaki raka gardła są bardzo podobne do wspólnej infekcji wirusowej lub zimnej. Może to być ból gardła, trudności w przełykaniu, chrypka. Niektórzy pacjenci odpisać takie reakcje do reakcji alergicznych. W tym samym czasie, wzrost nowotworu i zaczyna mieć ogólny wpływ na organizm. Kiedy dołączył obrzęk szyi, utrata masy ciała, nawet wtedy, wiele biją na alarm, wiedząc, że to nie jest infekcja lub alergia.

Pierwsze oznaki raka przewodu pokarmowego. Te objawy raka przełyku lub raka żołądka często zaczyna się od rozwoju wrzodów, polipów. Zmodyfikowane komórki mogą zachowywać się nieprzewidywalnie. Pierwsze objawy raka jelita grubego (niestabilne krzesło, uczucie ciężkości w brzuchu) przypisane są na stres, zaburzenia odżywiania, takie jak wczesnych objawów raka jelita grubego, jak krew w stolcu i ból w odbycie – hemoroidy. Jednocześnie, bardzo proste i bezpośrednie badanie okrężnicy (kolonoskopia) będzie oszczędzony Wiele poważnych efektów, ponieważ nie wykazuje obecności nowotworu, podczas gdy wciąż jest małe.

Onkologia układu rozrodczego kobiety można zidentyfikować kobiety z samodzielnego badania piersi oraz analiza prawidłowości cyklu miesiączkowego. Każde zaniedbanie przyciągnąć uwagę kobiety i stać się przyczyną poszukiwania pomocy lekarskiej. Czasami jest to proste badanie ginekologiczne, aby podejrzewać poważny problem. Następnie przydzielono dodatkowe badania: mammograficzne, badania krwi do markerów nowotworowych, biopsję.

Jakie są wczesne objawy raka piersi? Dyskomfort, zmiany w powierzchni skóry, uczucie z „grochu” w piersi – to pierwszy objawy raka piersi. Dalszy rozwój guza powoduje cofnięcie bólu brodawki w dotkniętym mózgową, powiększenie węzłów chłonnych.

Rak szyjki macicy jest długi czas może przebiegać bezobjawowo. Najczęściej pierwsze objawy raka szyjki macicy – jest tylko dyskomfort podczas stosunku płciowego. Jednakże, jeśli kobiety nie zaniedbywać swoje zdrowie i odwiedzić ginekologa dwa razy w roku, nie byłoby żadnych problemów z wczesnego wykrywania raka szyjki macicy.

Tak więc, pomimo podobieństwa pierwszych objawów raka z wielu innych, to jest jeszcze możliwe do diagnozowania ich na wczesnym etapie rozwoju. W tym przypadku, wyniki leczenia są wielokrotnie lepiej. Nie bój się wydawać, hipochondryka, to lepiej być bezpieczne i dobrze spać po zdaniu egzaminów niż żalu za stracony czas. Przecież nawet małe rak może zabrać z ludzkiego życia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s