Leczenie raka gardła przy pomocy Cyber ​​Knife

Leczenie raka gardła przy pomocy Cyber ​​Knife

Instalacja Radiosurgery zatytułowany „Cyber ​​Knife” jest ultra-nowoczesny sprzęt zdolny z najwyższą precyzją w celu usunięcia guza bez wpływu na zdrowe tkanki. Za pomocą tego układu jest skutecznie leczyć raka gardła (krtani), jak również jakichkolwiek części ciała, które wymagają radioterapii.

Urządzenie składa się z liniowego akceleratora, który jest zamontowany na robota „ręcznie”. Silne wiązek promieniowania jonizującego są dostarczane z kilkudziesięciu punktów zbieżnych na guza bezpośrednio. W przeciwieństwie do pojedynczej wiązki nie jest szkodliwe dla komórek, belka, ze względu na wysokie dawki promieniowania niszczy DNA komórek nowotworowych, utrzymując zdrowych obszarów przyległych. Nowoczesny system Cyber ​​Knife skutecznie leczy raka krtani i innych obszarów dotkniętych ciała.

Leczenie pacjenta jest w komfortowych warunkach. Znieczulenie, pacjent nie jest wymagane, ponieważ procedura jest całkowicie bezbolesny. Pacjent w trakcie leczenia raka gardła leży na wygodnej kanapie, a urządzenie, płynnie i cicho przejście z jednej pozycji do drugiej, operator wykonuje polecenia. W tkance uszkodzeń wysłany skupiona wiązka dawki promieniowania, niszczenia guza. Lekarz w trakcie postępowania może monitorować pracę urządzenia (proces jest wyświetlany na monitorze komputera), i dokładnie przeprowadzić końcówki akceleratora na obszarze zagrożonym.

Z tego wyjątkowego sprzętu rak krtani leczonych bezbolesne, szybkie, bezkrwawe i bez skutków ubocznych. Tomografia komputerowa określa granice guza, a następnie przez napromieniowanie sesji z okresu Cyber ​​Knife od 30 do 90 minut. Operacja jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, pacjenci nie są wymagane po rehabilitacji, codziennej działalności wznowione niemal natychmiast. Lekarz prowadzący wyznacza wymaganej liczby pacjentów do zabiegów, po których patologiczne ostrości całkowicie wyeliminowane.

Do tej pory „Cyber ​​Knife” – jest najskuteczniejszym nie chirurgiczne leczenie raka gardła, pozytywnie różni się od chemioterapii i chirurgii. Radiochirurgii zaletą instalacji jest wysoka dokładność i error minimum w trakcie procedur.

Leczenie Cyber ​​Knife dzisiaj jest dość nowa metoda, więc zakres jego stosowania stale się rozwija, dzięki instalacji, skutecznie leczyć nie tylko z raka gardła, ale także choroby takie jak nowotworów wewnątrzczaszkowych i nowotworów narządów wewnętrznych (trzustka, jelita grubego, szyjki macicy, jajnika, itp.).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s